Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů agenturou práce (PRAGMA personální agentura s.r.o.)

 

Kontrola zpracování osobních údajů agenturou práce (PRAGMA personální agentura s.r.o.)

 
 
 
Na základě svého kontrolního plánu provedl Úřad kontrolu dle zákona č. 101/2000 Sb., jejímž předmětem bylo zpracování osobních údajů agenturou práce s ohledem na zpřísnění podmínek činnosti agentur práce v návaznosti na novelizaci zákona č. 435/004 Sb. o zaměstnanosti.

Kontrola prokázala, že kontrolovaná osoba zprostředkovává zaměstnání ve smyslu § 14 odst. 1 písm. a), b) a c) zákona o zaměstnanosti. Při této činnosti zpracovává osobní údaje agenturních zaměstnanců, a to v rozsahu nezbytném pro činnost dle povolení vydaných Úřadem práce České republiky. Osobní údaje jsou zpracovávány v listinné i elektronické podobě za účelem zprostředkování zaměstnání u třetí osoby, klienta personální agentury.

Úřad kontrolovanou osobu upozornil na možná rizika při tomto zpracování osobních údajů a doporučil jí vhodné postupy minimalizace těchto rizik. V souvislosti s předmětným zpracováním osobních údajů však nezjistil porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů agenturou práce (PRAGMA personální agentura s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém