Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola zpracování osobních údajů klientů v návaznosti na nabízení kontaktních osobních údajů k prodeji na internetu (BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.)

 
 
 
Kontrolou, která byla vedena na základě podnětu doručeného Úřadu, bylo zjištěno, že kontrolovaný subjekt nepřijal dostatečná technicko-organizační opatření k zajištění ochrany osobních údajů zpracovávaných prostřednictvím svých obchodních zástupců, kterým byl umožněn přístup k centrální databázi klientů. Tím došlo k porušení povinnosti stanovené v § 13 odst. 1 zákona č. 101/2000 Sb. Námitkám podaným proti kontrolním zjištěním předsedkyně Úřadu nevyhověla. K odstranění zjištěných nedostatků byla společnosti uložena opatření k nápravě a bude s ní vedeno řízení o uložení sankce.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů klientů v návaznosti na nabízení kontaktních osobních údajů k prodeji na internetu (BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém