Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů obsažených v základním registru obyvatel a evidenci obyvatel statutárním městem (statutární město Frýdek-Místek)

 
 
 
Předmětem kontroly provedené na základě kontrolního plánu pro rok 2017 bylo dodržování povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. správci při zpracování osobních údajů, zejména, nikoliv však výhradně, v souvislosti se zpracováním osobních údajů obyvatel včetně využívání osobních údajů ze základního registru obyvatel a informačního systému evidence obyvatel Ministerstva vnitra České republiky, se zaměřením na zabezpečení osobních údajů dle § 13 a násl. zákona č. 101/2000 Sb.

Za tím účelem byl kontrolován především přístup zaměstnanců kontrolované osoby k osobním údajům získaným ze základního registru obyvatel a informačního systému evidence obyvatel Ministerstva vnitra České republiky. Kontrola byla provedena prostřednictvím místního šetření a také kontrolou dodaných materiálů a dokumentů vztahujících se k provedeným technicko-organizačním opatřením k zajištění ochrany osobních údajů ve smyslu § 13 zákona č. 101/2000 Sb. Výsledkem kontroly pak bylo konstatování, že způsob zabezpečení osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů při realizaci oprávnění pro nahlížení do základních registrů obyvatel je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Ing. Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů obsažených v základním registru obyvatel a evidenci obyvatel statutárním městem (statutární město Frýdek-Místek)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém