Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému (fyzická osoba)

 
 
 
Předmětem kontroly vedené na základě podnětu doručeného Úřadu bylo zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému provozovaného v nemovitosti ve vlastnictví kontrolované osoby. Vzhledem k tomu, že v této věci provedl Úřad kontrolu již v minulosti, na jejímž základě uložil opatření k odstranění zjištěných nedostatků, bylo současně kontrolou prověřeno, zda kontrolovaná osoba zjištěné nedostatky skutečně napravila, tj. zda provedla opatření k nápravě v souladu s citovaným příkazem a sdělením kontrolované osoby o přijatých opatřeních. Kontrolou bylo zjištěno, že v současné době je kamerový systém v důsledku poruchy záznamového zařízení mimo provoz, tj. nedochází ani k pořizování záznamu ani k monitorování v režimu on-line. Povinnosti stanovené zákonem č. 101/2000 Sb. se tak na kontrolovanou osobu nevztahují.

Kontrolu řídila inspektorka JUDr. Jiřina Rippelová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému (fyzická osoba)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém