Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému (fyzická osoba)

 

Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému (fyzická osoba)

 
 
 
Předmětem kontroly vedené na základě podnětu doručeného Úřadu bylo zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému provozovaného v nemovitosti ve vlastnictví kontrolované osoby. Vzhledem k tomu, že v této věci provedl Úřad kontrolu již v minulosti, na jejímž základě uložil opatření k odstranění zjištěných nedostatků, bylo současně kontrolou prověřeno, zda kontrolovaná osoba zjištěné nedostatky skutečně napravila, tj. zda provedla opatření k nápravě v souladu s citovaným příkazem a sdělením kontrolované osoby o přijatých opatřeních. Kontrolou bylo zjištěno, že v současné době je kamerový systém v důsledku poruchy záznamového zařízení mimo provoz, tj. nedochází ani k pořizování záznamu ani k monitorování v režimu on-line. Povinnosti stanovené zákonem č. 101/2000 Sb. se tak na kontrolovanou osobu nevztahují.

Kontrolu řídila inspektorka JUDr. Jiřina Rippelová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému (fyzická osoba)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém