Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému umístěného v provozovně společnosti (společnost Prime Level s.r.o.)

 
 
 
Na základě doručeného podnětu byla provedena kontrola kamerového systému v provozovně kontrolované osoby. Bylo zjištěno, že kontrolovaná osoba ve vztahu ke kamerovému systému a k době provedení kontroly nezpracovává osobní údaje ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb. V návaznosti na to Úřad konstatoval, že kontrolovaná osoba v době provádění kontroly není ve vztahu ke kamerovému systému správcem osobních údajů dle § 4 písm. j) zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Ing. Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému umístěného v provozovně společnosti (společnost Prime Level s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém