Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů společností zprostředkovávající pronájem osobních vozidel (společnost SmileCar a.s.)

 
 
 
Na základě podnětu byla provedena kontrola společnosti zprostředkovávající pronájem osobních vozidel. Kontrolovaná osoba smluvně zajišťuje službu pro pronajímající i pro nájemce.

Bylo zjištěno, že kontrolovaná osoba má schváleny vnitřní organizační dokumenty, obsahující postupy a opatření ke zpracování osobních údajů klientů, a že její zaměstnanci jsou zavázáni se těmito předpisy řídit. Byly prověřeny zejména povinnosti vyplývající z § 5 odst. 1 písm. d) (shromažďování v odpovídajícím a nezbytném rozsahu), § 11 (informační povinnost) a § 13 (zabezpečení osobních údajů) zákona č. 101/2000 Sb. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Mgr. Daniel Rovan.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů společností zprostředkovávající pronájem osobních vozidel (společnost SmileCar a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém