Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola zpracování osobních údajů společností zprostředkovávající pronájem osobních vozidel (společnost SmileCar a.s.) - archiv dokumentů

 
 
 
Na základě podnětu byla provedena kontrola společnosti zprostředkovávající pronájem osobních vozidel. Kontrolovaná osoba smluvně zajišťuje službu pro pronajímající i pro nájemce.

Bylo zjištěno, že kontrolovaná osoba má schváleny vnitřní organizační dokumenty, obsahující postupy a opatření ke zpracování osobních údajů klientů, a že její zaměstnanci jsou zavázáni se těmito předpisy řídit. Byly prověřeny zejména povinnosti vyplývající z § 5 odst. 1 písm. d) (shromažďování v odpovídajícím a nezbytném rozsahu), § 11 (informační povinnost) a § 13 (zabezpečení osobních údajů) zákona č. 101/2000 Sb. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Mgr. Daniel Rovan.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů společností zprostředkovávající pronájem osobních vozidel (společnost SmileCar a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém