Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Kontrola zpracování osobních údajů studentů, zaměstnanců a třetích osob (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

 
 
 
Na základě kontrolního plánu pro rok 2017 byla provedena kontrola zpracování osobních údajů zaměřená na plnění povinností podle § 6 (smlouva o zpracování) a § 13 (zabezpečení osobních údajů) zákona č. 101/2000 Sb. v souvislosti s vedením databáze identit studentů, zaměstnanců a třetích osob.

Bylo zjištěno, že univerzita zpracovává osobní údaje v rámci správy identit uživatelů informačních systémů, např. studijní systém, systém celoživotního vzdělávání, knihovní systém, vstupní systém apod., a to nejen po dobu studia a zaměstnání, ale i po jejich skončení. Tento systém správy identit fakticky umožňuje jednoduché řízení a předávání uživatelských oprávnění v rámci jednotného řízení, a to i pro případy opakovaného a návazného studia.

Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů studentů, zaměstnanců a třetích osob (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém