Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2019 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 1. pololetí > Školství > Kontrola zpracování osobních údajů při poskytování služeb tzv. Smart cities (Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374)

 

Kontrola zpracování osobních údajů v modulu „Exekutor“ (Exekutorská komora České republiky) - archiv dokumentů

 
 
 
Úřad provedl kontrolu u Exekutorské komory ČR v souvislosti s využíváním modulu „Exekutor“, jehož prostřednictvím má být jednotlivým exekutorům poskytnuta jednoduchá informace, zdali konkrétní osoba je či není členem bytového družstva. Kontrola byla zahájena na základě kontrolního plánu pro rok 2017.

Kontrola byla uzavřena s tím, že kontrolovaná osoba v souvislosti s využíváním modulu „Exekutor“ není správcem ve smyslu § 4 písm. j) zákona č. 101/2000 Sb. ani zpracovatelem ve smyslu § 4 písm. k) zákona č. 101/2000 Sb., tudíž ani v souvislosti s využíváním modulu nezpracovává žádné osobní údaje. Správcem ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. jsou jednotliví exekutoři, kteří modul využívají jako aplikaci poskytující požadovanou informaci. Vzhledem k tomu, že Úřad neeviduje žádnou stížnost na tuto praxi a že v rámci kontroly nezaznamenal žádné podezření z porušení zákona, nebude se touto problematikou v nejbližší době zabývat.

Kontrolu řídil inspektor Mgr. Daniel Rovan.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v modulu „Exekutor“ (Exekutorská komora České republiky)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém