Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v případě údajného zaměstnávání dotčené osoby (Viget Service s.r.o.)

 
 
 
Předmětem kontroly, která byla vedena na základě podnětu postoupeného Úřadu Policií České republiky, bylo zpracování osobních údajů fyzické osoby za účelem podání Oznámení o nástupu do zaměstnání Pražské správě sociálního zabezpečení, které kontrolovaná osoba podala, aniž by informace v něm uvedené odpovídaly skutečnosti, tedy fyzická osoba (které se oznámení týkalo) ve skutečnosti do zaměstnání u ní nenastoupila, resp. s touto společností nikdy ani jinak nejednala. Úřad byl však nucen kontrolu ukončit s tím, že nebylo možno zjistit stav věci a získat potřebné podklady v rozsahu nezbytném pro učinění závěru o plnění či porušení povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb., jak kontrolujícím ukládá § 9 zákona č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád), neboť kontrolovanou osobu resp. jejího statutárního zástupce (cizinec zdržující se na neznámém místě) není možné kontaktovat. Podle informací od Policie České republiky není v jejích evidencích ke společnosti nebo k jejímu jednateli možné zjistit cokoli bližšího).

Kontrolu řídila inspektorka Mgr. et Mgr. Božena Čajková.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v případě údajného zaměstnávání dotčené osoby (Viget Service s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém