Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola zpracování osobních údajů v případě údajného zaměstnávání dotčené osoby (Viget Service s.r.o.) - archiv dokumentů

 
 
 
Předmětem kontroly, která byla vedena na základě podnětu postoupeného Úřadu Policií České republiky, bylo zpracování osobních údajů fyzické osoby za účelem podání Oznámení o nástupu do zaměstnání Pražské správě sociálního zabezpečení, které kontrolovaná osoba podala, aniž by informace v něm uvedené odpovídaly skutečnosti, tedy fyzická osoba (které se oznámení týkalo) ve skutečnosti do zaměstnání u ní nenastoupila, resp. s touto společností nikdy ani jinak nejednala. Úřad byl však nucen kontrolu ukončit s tím, že nebylo možno zjistit stav věci a získat potřebné podklady v rozsahu nezbytném pro učinění závěru o plnění či porušení povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb., jak kontrolujícím ukládá § 9 zákona č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád), neboť kontrolovanou osobu resp. jejího statutárního zástupce (cizinec zdržující se na neznámém místě) není možné kontaktovat. Podle informací od Policie České republiky není v jejích evidencích ke společnosti nebo k jejímu jednateli možné zjistit cokoli bližšího).

Kontrolu řídila inspektorka Mgr. et Mgr. Božena Čajková.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v případě údajného zaměstnávání dotčené osoby (Viget Service s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém