Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v rámci elektronické komunikace zaměstnanců (Syngenta Czech s.r.o.)

 
 
 
Kontrola byla realizována na základě podnětu jedné z propojených společností mezinárodní společnosti s tím, že bez jeho vědomí byly předány informace o využívání služební e-mailové korespondence třetí společnosti k provedení auditu. Předmětem kontroly bylo zpracování osobních údajů v rámci elektronické komunikace zaměstnanců společnosti v souvislosti s prověrkou korespondence firemních e-mailových účtů užívaných zaměstnanci. Kontrolou nebylo zjištěno, že by kontrolovaný subjekt porušil povinnosti správce osobních údajů z hlediska stanoveného účelu a prostředků, plnění informační povinnosti a právního titulu zpracování osobních údajů souvisejících s výkonem ředitele a jednatele jedné z dceřiných a sesterských, vzájemně propojených, společností. Bylo tedy konstatováno, že kontrolovaná osoba neporušila povinnosti správce osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v rámci elektronické komunikace zaměstnanců (Syngenta Czech s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém