Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová činnost > Zveřejňování informací o kontrolách > Kontroly v roce 2016 (II. pololetí) > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s činností městské policie (Městská policie hl. m. Prahy)

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s činností městské policie (Městská policie hl. m. Prahy)

 
 
 

Kontrola se zaměřila na prověření podnětu oznamovatelky na neoprávněné zveřejnění videa na www.youtube.cz pořízeného strážníkem Městské policie hl. m. Prahy při výkonu jeho služby.

Kontrolou bylo konstatováno porušení § 13 odst. 1 (zabezpečení osobních údajů) zákona č. 101/2000 Sb. Kontrolovaný podal proti kontrolnímu zjištění námitky, které byly předsedkyní Úřadu zamítnuty.

V souvislosti s uvedeným jednáním je s kontrolovaným vedeno řízení o správním deliktu.

Kontrolu řídila inspektorka Božena Čajková.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová činnost > Zveřejňování informací o kontrolách > Kontroly v roce 2016 (II. pololetí) > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s činností městské policie (Městská policie hl. m. Prahy)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém