Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s návrhem na registraci náboženské společnosti (členové přípravného výboru náboženské společnosti Cesta Guru Járy) - archiv dokumentů

 
 
 

Úřad obdržel podnět s podezřením na porušení zákona č. 101/2000 Sb. v souvislosti s podáním návrhu na registraci náboženské společnosti u Ministerstva kultury.

Kontrolou bylo zjištěno porušení § 5 odst. 1 písm. g), § 5 odst. 2, § 9, § 11 odst. 1 zákona č. 101/2000 Sb.

Členům přípravného výboru byla v souvislosti s uvedeným jednáním uložena sankce ve výši 2.000 Kč, jedno řízení nebylo pravomocně ukončeno.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s návrhem na registraci náboženské společnosti (členové přípravného výboru náboženské společnosti Cesta Guru Járy)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém