Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s organizováním předváděcích prodejních akcí (společnost MIKELA spol. s r.o.)

 
 
 
Na základě doručeného podnětu byla zahájena kontrola u společnosti, která měla pořádat předváděcí prodejní akce, na které telefonicky zvala potenciální zákazníky, jejichž osobní údaje zpracovávala bez jejich vědomí a souhlasu. Po zahájení kontroly byl zástupce společnosti opakovaně vyzván k součinnosti. Vzhledem k tomu, že společnost na tyto výzvy nereagovala, požádal Úřad o součinnost řadu dalších orgánů veřejné správy i Policii České republiky. Na základě kontrolních zjištění, zejména pak skutečnosti sdělené Úřadu Finančním úřadem pro hlavní město Prahu, že kontrolovaná osoba od roku 2007 nepodniká, byla kontrola ukončena s tím, že nebylo možné zjistit stav věci a získat potřebné podklady v rozsahu nezbytném pro učinění závěru o plnění povinností, což kontrolujícím ukládá § 9 zákona č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád).

Kontrolu řídil inspektor Mgr. Daniel Rovan.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s organizováním předváděcích prodejních akcí (společnost MIKELA spol. s r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém