Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2021 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 1. pololetí > Finanční služby a pojišťovnictví > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s poskytováním půjček (UOOU-03541/20)

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s poskytováním půjček (UOOU-03541/20)

Nebankovní poskytovatel půjček

 
 
 
Kontrolu Úřad zahájil na základě kontrolního plánu. 

Předmětem kontroly bylo plnění povinností při správě osobních údajů klientů kontrolované osoby v souvislosti s poskytováním půjček.

Kontrolující prověřili činnost kontrolované osoby, která je v postavení správce osobních údajů, zejména v rozsahu čl. 7, čl. 12 až čl. 14, čl. 16 až čl. 22, čl. 30, čl. 32 až čl. 34 a čl. 37 obecného nařízení, včetně postupů prováděných na základě smluv se třemi dalšími subjekty, které se vůči ní nachází v postavení zpracovatelů osobních údajů. 

Úřad prověřil také činnosti a agendy spočívající v získávání osobních údajů, plnění základních zásad zpracování, informační povinnosti, výkonu práv subjektů údajů a zabezpečení zpracovávaných osobních údajů. 

Kontrolou nebylo zjištěno porušení obecného nařízení.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém