Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s řádně neprovedenou likvidací (fyzická osoba podnikající)

 
 
 
Na základě vlastního podnětu byla zahájena kontrola, která byla zaměřena na zjištění identifikace agentury práce, která řádně nezabezpečila listiny nalezené na veřejném místě hlídkou městské policie, které obsahovaly osobní údaje agenturních zaměstnanců. I když na nalezených listinách byly uvedeny údaje kontrolované osoby, nepodařilo se prokázat, že by tak jednala jako agentura práce, ale dle tvrzení kontrolované osoby zpřístupněné listiny podepisovala nikoliv jako agentura práce na základě živnostenského oprávnění, ale jako zaměstnanec firmy INDEX NOSLUŠ s.r.o., a to i v případě, že by na listinách bylo uvedeno její IČO. Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb. V souvislosti s uvedenými zjištěními byla vedena kontrola se společností INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s řádně neprovedenou likvidací (fyzická osoba podnikající)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém