Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s řádně neprovedenou likvidací (INDEX PLUS s.r.o.)

 
 
 
Kontrola byla vedena na základě podnětu městské policie doručeného Úřadu. Kontrolovaná osoba (tedy společnost INDEX PLUS s.r.o.) byla označena městskou policii jako osoba, která měla zpřístupnit osobní údaje subjektu údajů v souvislosti s nalezeným větším množstvím dokumentů na veřejně přístupném místě, na nichž byly uvedené i údaje této společnosti jako správce osobních údajů. Při kontrole prováděné Úřadem byla zjištěna existence dvou společností, které svým názvem a zejména změnou názvu a sídla mohly způsobit možnost záměny. Na ústním jednání bylo zjištěno, že agenturou práce, která zpracovala osobní údaje agenturních zaměstnanců, jejichž osobní údaje byly uvedeny na zpřístupněných listinách, je jiná společnost se stejnými jednateli a společníky. Kontrolovaná osoba tak neporušila povinnosti stanovené v zákoně č. 101/2000 Sb. V souvislosti s uvedenými zjištěními byla vedena kontrola se společností INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s řádně neprovedenou likvidací (INDEX PLUS s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém