Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s užíváním cloudových úložišť (Sberbank CZ, a.s.)

 
 
 
Na základě plánu kontrol byla zahájena kontrola, jejímž předmětem bylo dodržování povinností správce osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb., v souvislosti se zpracováním osobních údajů při používání cloudových služeb a v souvislosti s plněním povinností správce osobních údajů, zejména s ohledem na podmínky zabezpečení osobních údajů. V průběhu kontroly bylo zjištěno, že kontrolovaný prozatím cloudových služeb, ve kterých by docházelo ke zpracování osobních údajů, nevyužívá. Provádí pouze test cloudových služeb na aplikaci, která však osobní údaje nezpracovává.

Kontrolu řídil inspektor Ing. Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s užíváním cloudových úložišť (Sberbank CZ, a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém