Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s vydáváním povolenek dle § 43 odst. 3, 4 ze zákazu dle § 16 odst. 1 písm. d) zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny (Správa Národního parku Šumava)

 
 
 

Kontrola byla zahájena na základě podnětu stěžovatelky, která se marně domáhala nápravy přímo u správy národního parku.

Kontrolou bylo zjištěno porušení povinností dle § 13 odst. 1, který upravuje povinnosti při zabezpečení osobních údajů, zákona 101/2000 Sb., neboť nezjištěnému počtu třetích osob byly zpřístupněny osobní údaje žadatelů o vstup/vjezd do národního parku, otištěných na Povolence, která musí být umístěna za předním sklem vozidla. V průběhu kontroly přijal kontrolovaný subjekt nová pravidla pro vyřizování žádostí, která respektovala povinnosti dle zákona č. 101/2000 Sb., a proto nebylo zahájeno řízení o uložení opatření k nápravě.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti s vydáváním povolenek dle § 43 odst. 3, 4 ze zákazu dle § 16 odst. 1 písm. d) zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny (Správa Národního parku Šumava)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém