Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Přehled přestupků

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů prodejcem energií (Blue Ocean Management, s.r.o.)

 
 
 

Kontrola byla zahájena na základě podnětu Energetického regulačního úřadu (ERÚ), dle kterého kontrolovaná společnost disponovala osobními údaji již před jejich kontaktováním s nabídkou na uzavření nové smlouvy o dodávce energií.

Kontrolou bylo zjištěno, že kontrolovaná společnost popsanou činnost neprovozuje (tuto provozuje sesterská společnost Blue Ocean Call, s.r.o.). Proto byla kontrola ukončena a zahájená kontrola nová s jiným subjektem.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů prodejcem energií (Blue Ocean Management, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém