Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů prodejcem energií (Blue Ocean Management, s.r.o.) - archiv dokumentů

 
 
 

Kontrola byla zahájena na základě podnětu Energetického regulačního úřadu (ERÚ), dle kterého kontrolovaná společnost disponovala osobními údaji již před jejich kontaktováním s nabídkou na uzavření nové smlouvy o dodávce energií.

Kontrolou bylo zjištěno, že kontrolovaná společnost popsanou činnost neprovozuje (tuto provozuje sesterská společnost Blue Ocean Call, s.r.o.). Proto byla kontrola ukončena a zahájená kontrola nová s jiným subjektem.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů prodejcem energií (Blue Ocean Management, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém