Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zpracování osobních údajů zaměstnanců, členů orgánů a dalších funkcionářů společnosti (společnost Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.)

 
 
 
Na základě podnětu byla provedena kontrola zpracování osobních údajů zaměstnanců, členů orgánů a členů představenstva kontrolované osoby.

Bylo zjištěno, že kontrolovaná osoba nepřijala technicko-organizační opatření v oblasti nakládání s osobními údaji členů statutárních orgánů a členů vedení nemocnice. Důsledkem bylo zpřístupnění informace o výši odměn členů vedení nemocnice dalším zaměstnancům nemocnice a v dokumentech z jednání valné hromady v obchodním rejstříku. Kontrolou bylo konstatováno, že kontrolovaná osoba porušila povinnost dle § 13 odst. 1 (zabezpečení osobních údajů) a § 13 odst. 2 (dokumentace opatření vztahujících se k zabezpečení) zákona č. 101/2000 Sb. V návaznosti na kontrolní zjištění byla kontrolované osobě uložena dvě opatření k nápravě a sankce ve výši 3.000 Kč.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů zaměstnanců, členů orgánů a dalších funkcionářů společnosti (společnost Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém