Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů získaných v souvislosti s nahlížením do soudních spisů (Bytové družstvo Kobylisy 482)

 

Kontrola zpracování osobních údajů získaných v souvislosti s nahlížením do soudních spisů (Bytové družstvo Kobylisy 482) - archiv dokumentů

 
 
 
Na základě podnětu doručeného Úřadu byla provedena kontrola, která se týkala nahlížení do soudního spisu a dalšího případného využívání osobních a citlivých údajů stěžovatelky získaných tímto způsobem. Kontrolou bylo zjištěno, že zástupkyně kontrolované osoby v rámci soudního sporu, který kontrolovaná osoba vede se stěžovatelkou, využila práva na nahlížení do soudního spisu a pořídila kopie některých listin, v nichž byly uvedeny také osobní údaje stěžovatelky. Kontrolou však nebylo zjištěno, že by tyto údaje dále jakkoli zpřístupňovala či jinak využívala v rozporu se zákonem č. 101/2000 Sb. Zabezpečení osobních údajů obsažených v podkladech, které se týkají soudních sporů, jejichž stranou je kontrolovaná osoba, bylo vyhodnoceno jako odpovídající požadavkům § 13 (zabezpečení osobních údajů) zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka Mgr. et Mgr. Božena Čajková.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů získaných v souvislosti s nahlížením do soudních spisů (Bytové družstvo Kobylisy 482)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém