Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola zpracování prováděného při předepisování léčivých přípravků (Cesarami, s.r.o.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností správce osobních údajů stanovených v Hlavě II. zákona č. 101/2000 Sb. v souvislosti se zpracováním osobních údajů prostřednictvím výpisů z předepisování léčivých přípravků VESICARE 5 mg POR TBL FLM 100x5MG a VESICARE 10 mg POR TBL FLM 100x10MG vystavených v provozovně společnosti Cesarami, s.r.o. v Lékárně VILA na adrese Nemocniční 378, 383 01 Prachatice.

Kontrolou nebylo prokázáno porušení povinností správce osobních údajů, neboť léčivý přípravek byl sepsán formou výpisů z receptů, a to konkrétní lékárnicí, která tímto jednáním porušila povinnosti dle zákona o léčivech. Kontrolou nebylo prokázáno, že by léčivý přípravek byl vydán bez vědomí pacienta a že by nebyl proveden zápis ve zdravotnické dokumentaci.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování prováděného při předepisování léčivých přípravků (Cesarami, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém