Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů předávaných třetím osobám Českým statistickým úřadem (dále také ČSÚ)

 

Kontrola zpracování prováděného při předepisování léčivých přípravků (Cesarami, s.r.o.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností správce osobních údajů stanovených v Hlavě II. zákona č. 101/2000 Sb. v souvislosti se zpracováním osobních údajů prostřednictvím výpisů z předepisování léčivých přípravků VESICARE 5 mg POR TBL FLM 100x5MG a VESICARE 10 mg POR TBL FLM 100x10MG vystavených v provozovně společnosti Cesarami, s.r.o. v Lékárně VILA na adrese Nemocniční 378, 383 01 Prachatice.

Kontrolou nebylo prokázáno porušení povinností správce osobních údajů, neboť léčivý přípravek byl sepsán formou výpisů z receptů, a to konkrétní lékárnicí, která tímto jednáním porušila povinnosti dle zákona o léčivech. Kontrolou nebylo prokázáno, že by léčivý přípravek byl vydán bez vědomí pacienta a že by nebyl proveden zápis ve zdravotnické dokumentaci.

Kontrolu řídila inspektorka Jana Rybínová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování prováděného při předepisování léčivých přípravků (Cesarami, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém