Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola zpracování prováděného v oblasti inovativních léčivých přípravků (Institut biostatistiky a analýz, s.r.o.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností správce a zpracovatele osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. v souvislosti se shromažďováním a zpracováním osobních údajů v rámci realizace programu I-COP – „Edukační a informační platforma onkologických center pro podporu a modernizaci vzdělávání v lékařských a příbuzenských medicínských oborech“ a programu VILP - vysoce inovativní léčivé přípravky.

Kontrolou bylo zjištěno, že Institut biostatistiky a analýz s.r.o. v rámci projektů I-COP a VILP neporušil zákon č. 101/2000 Sb. ve smyslu předmětu kontroly, neboť se na uvedených projektech nepodílí.


Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování prováděného v oblasti inovativních léčivých přípravků (Institut biostatistiky a analýz, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém