Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Kontroly v minulosti - 2012

 
 
 

Inspektoři Úřadu v roce 2012 zahájili celkem 129 kontrol zaměřených na dodržování povinností osob odpovědných za zpracování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., ukončili pak 138 kontrol (včetně některých kontrol zahájených v předcházejícím kalendářním roce). Kontroly byly zahájeny jednak na základě podnětů, které Úřad obdržel, dále na pokyn předsedy Úřadu a v neposlední řadě na základě Kontrolního plánu Úřadu pro rok 2012. V oblasti kompetence podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, bylo zahájeno celkem 87 kontrol a ukončeno 88.

Kontroly byly kromě jiného zaměřeny na informační systémy veřejné správy, dále soukromé subjekty, které podnikají v oblasti sociální péče, na kontroly ve zdravotnických zařízeních, kamerové systémy i subjekty, které zpracovávají osobní údaje prostřednictvím zákaznických karet a další.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová činnost > Informace o kontrolách > Kontroly v minulosti - 2012

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém