Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Lidl Česká republika v.o.s. - zpracování osobních údajů zaměstnanců a zákazníků společnosti provozující obchodní řetězec prodejen

 
 
 
Na základě kontrolního plánu Úřadu provedl Úřad komplexní kontrolu zpracování osobních údajů u společnosti, která provozuje obchodní řetězec prodejen, a to jak osobních údajů zaměstnanců, tak i zákazníků této společnosti.

K detailní kontrole byly vybrány: kamerový systém se záznamem, databáze elektronických vstupních karet a databáze škodných událostí.

Úřad se zaměřil na postupy kontrolované osoby při zabezpečení osobních údajů v uvedených systémech a vyhodnotil přijatá technicko-organizační opatření jako dostatečná. Kontrolovaná osoba plní i informační povinnosti a dodržuje povinnosti v oblasti práva subjektů údajů na přístup k osobním údajům, včetně práva na výmaz a likvidaci osobních údajů. Kontrolovaná osoba má v souladu s § 6 zákona č. 101/2000 Sb. uzavřené smlouvy se zpracovateli osobních údajů.

Úřad v souvislosti s předmětným zpracováním osobních údajů nezjistil porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Lidl Česká republika v.o.s. - zpracování osobních údajů zaměstnanců a zákazníků společnosti provozující obchodní řetězec prodejen

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém