Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Zahraničí

 

Madrid 2009

 
 
 

Ve dnech 4. až 6. listopadu hostil Madrid zástupce orgánů a organizací zabývajících se ochranou soukromí. Pod heslem „Privacy: Today is tomorrow“ se účastníci 31. konference komisařů pro ochranu dat a soukromí z celého světa měli příležitost vzájemně obohacovat o své zkušenosti v této oblasti a současně konfrontovat své přístupy k problémům ochrany osobních údajů.

Velká část programu byla věnována komunikačním technologiím, jako jsou kamerové systémy, internet a s tím související problémy aplikovatelnosti jednotlivých právních zásad ochrany soukromí v globálním světě. Současně se pozornost diskutujících zaměřila na stále aktuální problémy jako například respektování práv minorit, soukromí na pracovišti a problém digitalizace médií. V rámci této konference se sešli na uzavřeném zasedání také zástupci všech dozorových autorit.

Tak jako tradičně i zde byla schvalována celá řada dokumentů, jejichž obsah můžete nalézt na adrese španělského úřadu pro ochranu osobních údajů (http://www.privacyconference2009.org/privacyconf2009/home/index-iden-idweb.html). Na těchto stránkách je vyvěšen také program celé konference.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém