Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2017 > Poskytnutá informace o oznamovací povinnosti

 

Může Vás chování na sociálních sítích připravit o práci?

 
 
 

Informace a fotografie zveřejněné na Facebooku mohou vidět nejen ti, kterým jsou určeny, ale také mnoho dalších uživatelů internetu. Sdílení více či méně zdařilých fotografií z večírků či vtipných komentářů se Vám tak může vymstít. Na internetu a sociálních sítích totiž mohou hledat i personalisté. Více si můžete přečíst např. v článku deníku Metro.

září 2015

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Archiv > Články, zajímavosti a příklady konkrétních situací > Sociální sítě > Může Vás chování na sociálních sítích připravit o práci?

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém