Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Nevyžádaná obchodní sdělení – 2. pololetí

 
 
 
V období od 1. července do 31. prosince 2022 bylo podáno 487 stížností na zasílání obchodních sdělení. Oddělením obchodních sdělení bylo v souvislosti s dozorem nad šířením obchodních sdělení zahájeny 3 kontroly a ukončeno 5 kontrol. Upozorněno na možné porušení zákona (č. 480/2004 Sb. – v oblasti obchodních sdělení) bylo 155 subjektů. Zahájeno bylo v rámci této dozorové činnosti 16 správních řízení, přičemž pravomocně bylo ukončeno 20 správních řízení, kdy celková výše uložených pravomocných sankcí činila 568.000 Kč. Dále byla vedena ještě další čtyři správní řízení, a to ve věci uložení pořádkové pokuty za neposkytnutí součinnosti v kontrole, kdy byla těmto čtyřem subjektům uložena sankce v souhrnné výši 45.000 Kč.
 

Rubriky

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2022 > Nevyžádaná obchodní sdělení – 2. pololetí

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém