Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2019 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 1. pololetí > Obce a státní správa > Kontrola zpracování osobních údajů ve vnitrostátní části Vízového informačního systému (Ministerstvo zahraničních věcí)

 

Ochrana osobních údajů, J. Nejedlý, Vyškov, Nakladatelství Ing. Irena Spirová, 2004

 
 
 

Publikace přináší okomentované znění novelizovaných ustanovení zákona o ochraně osobních údajů, které přináší jeho poslední novela. Jelikož její součástí je též změna zákona o bankách, nalezneme tu i text jeho jednotlivých novelizovaných ustanovení, včetně komentáře k nim. Zároveň je připojeno úplné znění zákona o ochraně osobních údajů po jeho poslední novele.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Publikace > Anotace > Ochrana osobních údajů, J. Nejedlý, Vyškov, Nakladatelství Ing. Irena Spirová, 2004

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém