Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Odpověď Úřadu na dotaz Matěje Stropnického

 

 
 

6. června 2013

Matěj Stropnický 4. 6. 2013 v článku Prší politický déšť v denikreferendum.cz na s. „domov“ píše: „…Úřadu pro ochranu osobních údajů… a zkuste po tomto úřadě něco chtít – prostě neřekne nic.“ Není jasné, na základě čeho pan Stropnický zakládá své tvrzení.

Za 12 let zaslal na Úřad pro ochranu osobních údajů 1 (slovy: jeden) pouze upřesňující dotaz jakožto zástupce starostky Prahy 3. Vyřízení – tedy odpověď – bylo regulérně poskytnuto a nevzbudilo žádnou nechápavou ani negativní reakci ze strany tazatele.

Za uvedenou dobu 12 let uspořádal Úřad 49 bilančních tiskových konferencí; na každé z nich informoval o své agendě a předložil přehled o provedených kontrolách, přehled o trestaných deliktních jednáních a pravomocných rozhodnutích o rozkladu a námitkách. Ani jedné z tiskových konferencí nebyl pan Stropnický sice přítomen, uvedené přehledy o agendě Úřadu jsou však trvale přístupné na webových stránkách www.uoou.cz/Tiskové zprávy a konference, stejně jako bezpočet jednotlivých tiskových zpráv.

V rámci konzultační činnosti jen v roce 2012 zodpověděl Úřad 2503 dotazů a poskytl 2358 konzultací, kromě každodenního běžného kontaktu s médii… Ani v těchto agendách jméno pana Stropnického, kromě výše uvedeného doplňujícího dotazu, nenalezneme.

Odpověď Úřadu na dotaz Matěje Stropnického je přiložena.

 
Zodpovídá: PhDr. David Pavlát
Vytvořeno / změněno: 7.6.2013 / 7.6.2013

 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém