Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > GDPR (Obecné nařízení)

 

Ostatní

 

 
 

Jak může zpracovatel v souladu s GDPR užívat služeb dalších subdodavatelů při zpracování osobních údajů?

Subdodavatelé by byli v režimu čl. 29 obecného nařízení, který stanoví, že zpracovatel a jakákoliv osoba, která jedná z pověření správce nebo zpracovatele a má přístup k osobním údajům, může tyto osobní údaje zpracovávat pouze na pokyn správce, ledaže jí jejich zpracování ukládá právo Unie nebo členského státu.

Pokud tyto osoby jednají z pověření správce a na jeho pokyn, mohou mít přístup k osobním údajům. 

 
Zodpovídá: Mgr. Vojtěch Marcín
Vytvořeno / změněno: 29.1.2018 / 29.1.2018

 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém