Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2019 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 1. pololetí > Obce a státní správa > Kontrola zpracování osobních údajů ve vnitrostátní části Vízového informačního systému (Ministerstvo zahraničních věcí)

 

Podatelna Úřadu

Úřad pro ochranu osobních údajů
Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7

hodiny pro veřejnost:  po - čt  7:30 – 16:15 hodin, pá 7:30 – 15:00 hod.
tel.:  234 665 125

(Pro rychlé konzultace ohledně GDPR volejte 234 665 800)

Doručit oznámení je možné datovou schránkou, e-mailem, listovní poštou, osobně v písemné podobě, nebo na elektronickém nosiči naformátovaném tak, aby byl čitelný pod operačním systémem Windows. Data na nosičích se škodlivým kódem (virem, spyware apod.) nebudou dále zpracovávána. Podávající bude o této skutečnosti vyrozuměn.

Datové zprávy jsou přijímány ve formátech: txt, html, htm, doc, rtf, pdf, xls, jpeg, tiff, docx, xlsx, tif, png, jpg, odt, ods, gif, xml, zfo, msg, eml, p7s, mp3, wav, mpeg a mpg.

Elektronické nosiče se nevracejí a stávají se částí spisové dokumentace.

Při doručení neúplného nebo poškozeného dokumentu, a nepodaří-li se ve spolupráci s odesílatelem tuto vadu dokumentu odstranit, nebude tento dokument dále zpracováván.

Svou informační politiku, včetně způsobů poskytování konzultací, shrnul Úřad ve svých Pravidlech pro poradenství a konzultace.
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Organizační složky > Podatelna Úřadu
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém