Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých letos na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2016 > Poskytnutí informace o správním řízení Úřadu ze dne 24. března 2016

 

Pokyny evropského Sboru (EDPB) - archiv dokumentů

Evropský sbor pro ochranu osobních údajů (dříve Pracovní skupina WP29) vydává a veřejně diskutuje materiály, které mají čtenáři maximálně vysvětlit a co nejblíže ho seznámit s jednotlivými částmi a oblastmi obecného nařízení.

 
 

Rubriky

 • Schválené pokyny
  Materiály Sboru poskytující výklad významných prvků zaváděných, často i zcela nově, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
 • Pokyny k veřejné diskuzi
  Sbor uveřejňuje na svém webu pokyny k vybraným prvkům obecného nařízení určené k veřejné diskuzi.
 • Ostatní dokumenty Sboru
  Sbor pro ochranu osobních údajů vydává kromě pokynů také další dokumenty typu stanovisek či prohlášení. Některé aktuální naleznete v této rubrice.
 • Anotace a překlady dokumentů Sboru
  Úřad pro ochranu osobních údajů pořizuje vlastní překlady, případně shrnuje to nejdůležitější z vybraných materiálů EDPB ještě před jejich oficiálním překladem do češtiny
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém