Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2019 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 1. pololetí > Školství > Kontrola zpracování osobních údajů při poskytování služeb tzv. Smart cities (Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374)

 

Pokyny evropského Sboru (EDPB)

Evropský sbor pro ochranu osobních údajů (dříve Pracovní skupina WP29) vydává a veřejně diskutuje materiály, které mají čtenáři maximálně vysvětlit a co nejblíže ho seznámit s jednotlivými částmi a oblastmi obecného nařízení.

 
 

Rubriky

 • Schválené pokyny
  Materiály Sboru poskytující výklad významných prvků zaváděných, často i zcela nově, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
 • Pokyny k veřejné diskuzi
  Sbor uveřejňuje na svém webu pokyny k vybraným prvkům obecného nařízení určené k veřejné diskuzi.
 • Ostatní dokumenty Sboru
  Sbor pro ochranu osobních údajů vydává kromě pokynů také další dokumenty typu stanovisek či prohlášení. Některé aktuální naleznete v této rubrice.
 • Anotace a překlady dokumentů Sboru
  Úřad pro ochranu osobních údajů pořizuje vlastní překlady, případně shrnuje to nejdůležitější z vybraných materiálů EDPB ještě před jejich oficiálním překladem do češtiny
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > GDPR (obecné nařízení) > Pokyny evropského Sboru (EDPB)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém