Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Publikace

 

Pokyny Evropského sboru pro ochranu osobních údajů (EDPB)

Evropský sbor pro ochranu osobních údajů (dříve Pracovní skupina WP29) vydává a veřejně diskutuje materiály, které mají čtenáři maximálně vysvětlit a co nejblíže ho seznámit s jednotlivými částmi a oblastmi obecného nařízení.

 
 

Rubriky

  • Schválené pokyny
    Materiály Sboru poskytující výklad významných prvků zaváděných, často i zcela nově, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
  • Ostatní dokumenty Sboru
    Sbor pro ochranu osobních údajů vydává kromě pokynů také další dokumenty typu stanovisek či prohlášení. Některé aktuální naleznete v této rubrice.
  • Anotace a překlady dokumentů Sboru
    Úřad pro ochranu osobních údajů pořizuje vlastní překlady, případně shrnuje to nejdůležitější z vybraných materiálů EDPB ještě před jejich oficiálním překladem do češtiny
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Pokyny Evropského sboru pro ochranu osobních údajů (EDPB)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém