Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Poskytnutá informace dne 14. července 2022

 

Poskytnutá informace dne 14. července 2022

 
 
 
Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 14. července 2022 požadované informace:  

Profesionální úřední komunikace je součástí pravidel etiky zaměstnanců zařazených v Úřadu pro ochranu osobních údajů na základě Etického kodexu, který je vydán formou interního aktu řízení. 

Úřad pro ochranu osobních údajů pro komunikaci s veřejností disponuje zvláštním interním aktem řízení.

Pravidla vnitřní komunikace jsou obsažena, podobně jako pravidla pro externí komunikaci, v interních aktech řízení. 

Úřední komunikace je u některých zaměstnanců obsahem jejich vzdělávacích cílů, školení probíhá na úrovni externích subjektů na veřejně dostupných kurzech, Úřad pro ochranu osobních údajů není pořadatelem těchto školení.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém