Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR)

 

Poskytnutá informace dne 4. prosince 2022

 
 
 

Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 4. prosince 2022 informaci v tomto znění: 

Stanovisko uveřejněné na webu Úřadu pro ochranu osobních údajů, vytvořené dne 4. července 2012, označené jako „Fotopasti“ a ochrana osobních údajů, týkající se používání fotopastí za jediným účelem, kterým je monitoring zvěře, již bylo ze stránek Úřadu pro ochranu osobních údajů staženo,
a to vzhledem ke skutečnosti, že se vztahovalo k zákonu č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a jeho obsah nebyl již většinově aktuální. Proto byla žadateli poskytnuta anonymizovaná kopie dokumentu nazvaného „Provozování fotopasti v honitbě“, který byl odpovědí na konkrétní dotaz, který obdrželo oddělení konzultací Úřadu, z prosince 2022. V něm lze nalézt aktualizované informace ohledně možnosti provozování fotopastí.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém