Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Základní odkazy > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy a konference - Archiv > Tiskové zprávy - 2008 > Tisková zpráva 23. 4. 2008

 

Poskytnutá informace dne 7. ledna 2021

 
 
 
Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 7. ledna 2021 následující informace týkající se informačních systémů veřejné správy, jejichž správcem je podle zákona č. 254/2019 Sb., o znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech, Ministerstvo spravedlnosti, a to konkrétně Seznam znalců podle § 15 a Evidence posudků podle § 29 zákona: 

Úřad pro ochranu osobních údajů posuzoval návrh věcného záměru zákona v roce 2010 v meziresortním připomínkovém řízení a v roce 2016 posuzoval rovněž v meziresortním připomínkovém řízení návrh paragrafovaného znění.

Posouzení vlivu zamýšlených operací zpracování osobních údajů na ochranu osobních údajů bylo provedeno v rámci obecné části důvodové zprávy v meziresortním připomínkovém řízení. Návod k posouzení vlivu na ochranu osobních údajů u návrhů právních předpisů (DPIA) je dostupný na webových stránkách Úřadu pro ochranu osobních údajů.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém