Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Poskytnutá informace dne 9. září 2022

 
 
 
Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 9. září 2022 požadované informace, a to v první části v tomto znění: 

Vzhledem k tomu, že Úřad pro ochranu osobních údajů neověřoval soulad zpracování osobních údajů dle GDPR prostřednictvím kamerového systému ani na základě podnětu a ani na základě kontrolního plánu na adrese V Mexiku 451, Klecany (kdy minimálně od roku 2015 na adrese V Mexiku 451, Klecany žádná kontrola kamer a kamerového systému neproběhla), nedisponuje informacemi o tomto kamerovém systému.   

Ve zbylé části dotazů s odkazem na informace zveřejněné v dokumentech K provozování kamer a kamerových systémů a Co dělat, když soused používá kameru: Často kladené otázky podle oblastí zpracování údajů, kde lze dohledat informace ohledně provozování kamer a kamerových systémů a působnosti Úřadu pro ochranu osobních údajů v této oblasti, případně informace, jak se bránit proti nevhodnému používání kamer souseda.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém