Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2018 > Poskytnutí informace ohledně mobilního kamerového systému pro ověřování možnosti stání v placené zóně

 

Poskytnutí informace ohledně mobilního kamerového systému pro ověřování možnosti stání v placené zóně

 
 
 
Na základě obdržené žádosti o informace poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 9. května 2018 následující informaci:

V současné době probíhá ze strany Úřadu pro ochranu osobních údajů kontrola daného systému, který spočívá v používání mobilního kamerového systému pro ověřování oprávněnosti vozidla stát na daném místě. K dnešnímu dni Úřad pro ochranu osobních údajů nevydával k této věci stanovisko.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém