Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace

 

Poskytnutí informace týkající se stanoviska Úřadu č. 1/2016 ze dne 26. února 2016

 
 
 

Úřad pro ochranu osobních údajů (dále jen „Úřad“) obdržel dne 16. února 2016 žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, týkající se stanoviska Úřadu č. 1/2016 - Umístění kamerových systémů v bytových domech.

Žadatel požadoval poskytnutí kopií kontrolních protokolů, správních rozhodnutí či jiných dozorových závěrů Úřadu, které představují "vlastní dozorové poznatky", ze kterých bylo vycházeno při přípravě stanoviska č. 1/2016, a sdělení, které jiné "vlastní dozorové poznatky" byly využity při tvorbě stanoviska, a jejich obsah, a dále sdělení, které osoby se konkrétně na přípravě stanoviska podílely.

Dne 26. února 2016 byl žadateli poskytnut tento dokument, který je výstupem z interního semináře Úřadu ke kamerovým systémům, a dále mu bylo sděleno, že autorem návrhu a zpracovatelem konečné verze stanoviska je ředitel sekce správní Úřadu, a to na základě vyjádření ředitelky odboru kontrolního Úřadu a vedoucího oddělení právního Úřadu.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém