Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2018 > Poskytnutí informací o poskytování informací za rok 2017

 

Poskytnutí informací o poskytování informací za rok 2017

 
 
 
Na základě žádosti žadatele dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 6. února 2018 následující informace:

Úřadu bylo v roce 2017 adresováno celkem 30 žádostí o poskytnutí informací vztahujících se k jeho působnosti. 

V plném rozsahu byla informace poskytnuta ve 24 případech. Ve třech případech Úřad poskytnout informaci zcela odmítl a ve třech případech byla žádost o informace odmítnuta částečně. 

Důvodem odmítnutí či částečného odmítnutí byla ochrana osobních údajů osob, které byly obsaženy v požadovaných dokumentech anebo skutečnost, že šlo o požadavek na informace, které nelze dle § 11 zákona o svobodném přístupu k informacím poskytnout. 

Na postup Úřadu při odmítnutí či částečném odmítnutí poskytnutí informace nebyla registrována stížnost tazatelů.   

Žádnému žadateli nebyla účtována úhrada nákladů.   

Sazebník úhrad za poskytování informací naleznete zde .

Žádost dle zákona č. 123/1998 Sb., o právu na informace o životním prostředí Úřad pro ochranu osobních údajů v roce 2017 neobdržel.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém