Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Základní odkazy > Úřad > Mám dotaz. Jak postupovat? > ... potřebujete-li získat informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím (č. 106/1999 Sb.)

 

... potřebujete-li získat informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím (č. 106/1999 Sb.)

 
 
 

UPOZORNĚNÍ
Úřad se stále setkává s tím, že se občané domáhají informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím, ač fakticky potřebují konzultaci k zákonu o ochraně osobních údajů, případně k jeho aplikaci. Konzultační činnost související se zákonem o ochraně osobních údajů je jednou z rozsáhlých, ale běžných agend Úřadu, která se řídí zákonem o ochraně osobních údajů. Bližší informace je obsažena v rubrice ... potřebujete-li informaci nebo konzultaci k problému, s nímž jste se setkali v souvislosti s ochranou osobních údajů.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Základní odkazy > Úřad > Mám dotaz. Jak postupovat? > ... potřebujete-li získat informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím (č. 106/1999 Sb.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém