Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zpracování osobních údajů předávaných třetím osobám Českým statistickým úřadem (dále také ČSÚ)

 

Právní ochrana databází, J. Leščinský, Praha, C. H. Beck, 2003

 
 
 

Publikace podává výklad institutu databáze, začleněného do nového autorského zákona č. 121/2000 Sb., a jeho ochraně z hlediska autora i tzv. pořizovatele databáze. Obšírně se přitom věnuje stávající interpretaci Směrnice 96/9/ES, ze které česká úprava vychází, a uvádí relevantní judikaturu evropských soudů všech instancí. Pro dokreslení rovněž zmiňuje vývoj, stav a trendy úpravy předmětného institutu v dalších částech světa.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Publikace > Anotace > Právní ochrana databází, J. Leščinský, Praha, C. H. Beck, 2003

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém