Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Publikace > Anotace

 

Právo informačních a telekomunikačních systémů, V. Smejkal, P. Mates, T. Sokol, M. Vlček, H. Bachrachová, Praha, C. H. Beck, 2001

 
 
 

Tato kniha je výkladem právních úprav týkajících se informačních a telekomunikačních systémů. Připomeňme si, že jejím předchůdcem byla příručka „Počítačové právo“, od jejíhož vydání uplynulo již více než pět let. Od té doby ovšem došlo v oblasti informatiky k četným změnám, a to i z právního hlediska.

Zdůraznění problematiky informačních a telekomunikačních systémů je na trhu s právnickou literaturou očekávanou a potřebnou prací. Publikace „Právo informačních a telekomunikačních systémů“ je určena širokému okruhu čtenářů.

Pro bližší informace viz recenze v Právním rádci 10/2001, s. 50 nebo v Computerworldu z 26. 10. 2001, s. 26.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Publikace > Anotace > Právo informačních a telekomunikačních systémů, V. Smejkal, P. Mates, T. Sokol, M. Vlček, H. Bachrachová, Praha, C. H. Beck, 2001

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém